POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA PRYWATNOŚCI


Anulowanie

Akceptujemy anulowanie zamówienia przed wysłaniem lub wyprodukowaniem produktu. Jeśli zamówienie zostanie anulowane, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Nie możemy anulować zamówienia, jeśli produkt został już wysłany.

Zwroty (jeśli dotyczy)

Akceptujemy zwrot produktów. Klienci mają prawo ubiegać się o zwrot w ciągu 30 dni od otrzymania produktu. Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany iw takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu. Aby dokonać zwrotu, potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu. Prosimy nie odsyłać zakupu do producenta. Klienci zostaną obciążeni maksymalnie raz kosztami wysyłki (dotyczy to również zwrotów); Brak opłaty za uzupełnienie zapasów, którą należy pobierać od konsumentów za zwrot produktu.

Zwroty kosztów (jeśli dotyczy)

Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem o otrzymaniu. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu Twojego zwrotu. Jeśli zostaniesz zatwierdzony, Twój zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności w ciągu określonej liczby dni.

Opóźnione lub brakujące zwroty (jeśli dotyczy)

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe. Następnie skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej, może minąć trochę czasu, zanim Twój zwrot zostanie oficjalnie zaksięgowany. Następnie skontaktuj się ze swoim bankiem. Zanim zwrot zostanie zaksięgowany, często mija trochę czasu. Jeśli zrobiłeś to wszystko i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem .

Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod adresem, aby uzyskać adres zwrotny.